Yorumlar

Sitemizdeki yorumlar; hasta mahremiyeti gözetilerek, hasta haklarına uygun olarak ve hasta onayı alınarak yayınlanmaktadır.

Bel çevrem 102 cm idi. Şu an 7. seanstayım ve daha şimdiden 92 cm oldu. Doğru doktor ve alet bulmak çok önemli. Ebru hanım ve ekibine çok teşekkür ederim.
E.Z.

62 yaşındayım. Kıyafetlerimde karın bölgem kapanmıyor ve kol kısmı dar geliyordu. Daha önce çok alet ile zayıflamayı denemiştim hatta bir çoğu hem ağrılıydı hem de hiç işe yaramadı. Dr.Ebru Hanımın kliniğindeki zayıflama aleti ile karın bölgem 2 beden inceldi ve ceketlerimin içinde kolum çok rahat ediyor. Şimdi de basen ve ayak bileğimi yaptırıyorum.

İlipoxcell gerçekte çok etkili ve herkese tavsiye ederim. Zaten Ebru Hanımın kullandığı alet mutlaka iyidir diye başladım ve güvendim işe yaradı. Hemde hiç canım yanmadı aynı bir masaj gibi.
H.C.

105 kiloyum ve cerrahi operasyon yaptırmak istemediğim için bu aleti denemek istedim. Karnımda iki tepe var ve alt tepeye uygulamaya başladık. Hem belimde hem de karın alt yağlı kısmında ciddi incelme oldu. 10 gün sonra üst yağlı karın bölgesine uygulamaya başlayacağım. Ebru Hanım ve ekibine çok teşekkürler. Çok etkili bir yöntem  başka tedavileri çok denedim ama bunun gibi etkilisini hiç görmedim.
Z.K.

Detaylı Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin
[recaptcha]