BÖLGESEL ZAYIFLAMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI.

HOLLYWOOD ÜNLÜLERİNİN GİZLİ SİLAHI I-LİPOXCELL ŞİMDİ DR. EBRU ÜNAL SAYESİNDE JİNEDERM GÜZELLİK MERKEZİNDE ADANALILARA HİZMET VERİYOR.

Bölgesel kilo alımı günümüz yaşam tarzı ve beslenmenin sonucunda gelişiyor.  Ne kadar egzersize zaman ayrılmaya çalışılsa da çalışma- hayat şartlarının yoğunluğu nedeniyle  göbek  gibi bölgesel yağlarından kurtulmak kolay olmuyor. Hatta diyet yapılsa da beldeki simit şeklindeki yağ dokusu veya göbek, basen kalabilir. Doğum sonrası bel ve basen bölgelerinde kalan yağ dokusu bir çok kadının canını sıkmaktadır.

Modanın da  insan vücuduna verdiği zararları atlamamalıyız. Mesela düşük bel pantolonlar. Basenin üstünde ve bel oyuntusunun altında oluşturdukları bir çöküntü ile kadınları kullandıklarına pişman etmiştir.

Bir çok kadın sezaryen olduktan sonra ameliyat izinin alt ve üst kısmı arasındaki seviye farkından şikayet eder.

Kol bölgesindeki kalınlık ve sarkmayı da unutmamalı. Bacak iç kısmında olan yağ birikimine ne demeli.  Resimlerdeki erkeklerde görülen karın baklavalar onlara doğal olarak verilmiş bir armağan mı?  Hayır tabi ki değil.

Hatta daha ileri gidelim ve düğününüzde giyeceğiniz gelinlik veya damatlığa sığmak daha kolay olsaydı diye düşünmeyen yoktur herhalde.

Bu gibi sorunlara en kolay ve etkili çözümün I lipoXcell olduğunu araştırmalarım sonucu öğrendim. Yani düğünden 3 hafta önce başlanacak tedavi ile istenen bölge 2 beden küçülebilir.

Sağlıklı zayıflama kadar bölgesel yağlardan kurtulmak da bir çok kişi için kabustur. I lipoXcell bu sıkıntıyı gidermek için İngiletere’de geliştirilmiş üstün teknoloji ürünüdür. Avrupa ve Amerika’da bir çok ünlünün hatta Michelle Obama’nın da kullandığı bu sitem ile istenen yerlerde iki beden incelme ameliyatsız gerçekleşmektedir.

I lipoXcell içerinde dört ayrı sistem ile çalışır. Vücut yağ analizi yapıldıktan sonra diodi lazer sistemi ile yağ hücresinin içi boşaltılarak  büzüşmesi sağlanır. Daha sonra lazer vakum sistemi ile ortaya çıkan yağ molekülleri uygulama alanından uzaklaştırılır ve dolaşıma geçer.  Son aşama olan radyofrekans ile buradaki dokularda kollajen yapımı tetiklenerek sıkılaşır. Ayrıca selülit görüntüsünü de geçirir.

Anında gözlenen sonuçları, acı ve ağrı olmaması sayesinde, kadınlar kadar erkeklerin de tercih ettiği bir yöntemdir. İncelmek istenilen karın, basen, kalça gibi klasik bölgelerin yanı sıra, erkekte göğüs, gıdık ve kadında sırt gibi vücudun her bölgesine uygulanabilir.

İ lipo Xcell bölgesel incelme ve selülit iyileşmesinde FDA onayına sahiptir.

 

Neden Jinederm’e I lipoXcell getirttik?

Jinederm Güzellik Merkezimize I lipoXcell almamızın en önemli nedenlerinden birisi FDA onaylı olması. Ayrıca Fransa ’da yılın en iyi zayıflama aleti  ödülü almış. Yıllardır uygulanan bu sistem ve çok geliştirildi. Neredeyse cerrahi liposuction işlemine alternatif olarak görülüyor.  Adana’da ilk ve tek Jinederm’de bulunmaktadır.
I LipoXcell Tedavisini Seçmek İçin 5 Neden:

  1. Cerrahi değildir, acı, ağrı veya iyileşme süresi yoktur.
  2. Kadında ve erkekte her bölgeye uygulanabilir.
  3. Sonuçlar, santimetre bazında incelme olarak anında gözlenir.
  4. 1 ay gibi bir sürede 1-2 beden incelme mümkündür.
  5. Bölgesel incelme, selülit tedavisi, sıkılaşma aynı sistemde mevcuttur.

Kaç seans uygulanıyor?

Haftada iki uygulama yapılıyor ve 1 ayda tedavi tamamlanıyor. Eğer yaklaşan bir düğün vs var ve daha hızlı olmak gerekli ise haftada üç uygulama ile iki buçuk hafta gibi kısa bir sürede incelme sağlanıyor.

Uygulamada nasıl hissedilir?

Tipik hissiyat, uygulama bölgelerinde probların cilde değdiği noktada hafif bir sıcaklıktır. İkinci ve üçüncü adım olan vakum ve radyo frekanstır ve his biraz daha fazladır, rahatlatıcı bir masaj olarak değerlendirilir.

 

Güvenli midir?

I LipoXcell tamamen güvenli ve yan etkisizdir. Lazer ışığı basit olarak, hücrenin yağ salınımını tetikler. İşlem, hücreye hiçbir şekilde zarar vermez, hücreler daha küçük ve sağlam olarak yerinde kalır. Hücreler, daha az yer kapladığı için sonuçlar hemen gözlenir. I LipoXcell FDA onaylıdır.

Sonuçlar ne süreyle korunur?

Kalori alımı ve yeme planı stabil olduğu sürece sonuçlar uzun sürelidir. Fazla kalori tüketimi veya yeni bir bölge için yeni tedaviler uygulanabilir.

Sonuçlar ne zaman gözlenir?

Her seansta cm bazında incelme gözlenir ve her seanstan sonra daha da ince bir figür elde edilir. 8 seans sonucunda, vücudun çarpıcı ölçüde şekillenmesi, yağın azalması, selülitin ve cilt durumunun iyileşmesi, ayrıca sıkılaşma gözlenir. Her seanstan sonra 30 dakika yürümenizi ve ortaya çıkan yağı yakmanızı öneriyoruz.

Hangi bölgelere uygulanabilir?

Göbek, bel, sırt, basen, iç bacak, kol, erkek memesi, boyun ve gıdık en sık uygulama yapılan alanlardır.

Birçok kişinin aklına gelen bir diğer soru ise bu yapın damarda pıhtı oluşturup oluşturmayacağı?

Lazer sonucu kana geçen yağı karaciğer ve vücuttaki diğer hücreler besin olarak kullanır. Bu, gliserol formunda bir yağ şeklidir ve damarlarda pıhtılaşma yapmaz.

Spor veya diyet yapmaya devam ederken de I LipoXcell tedavisine başlayabilirsiniz.

Tedavi Randevusu Alınız

Jinederm Güzellik Merkezini 0322-458-458-9  arayarak  yıllardır kurtulamadığınız, görüntünüzü bozan bölgesel yağ kalınlaşmaları için tedavi randevusu alınız.

Detaylı Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin