Uyku sırasında üst damaktaki yumuşak dokuların nefes alırken titremesi sonucu ses çıkmasına horlama denir. Tüm toplumlarda görülen neredeyse ortak bir rahatsızlıktır. Erkelerin %44’ü ve kadınların %25’I horlar. Horlamıyorum çok şükür diyorsanız yaşınız büyük ihtimalle 30 altındadır. 30 ve 60 yaş arasında horlama ortaya çıkar. 
Fotona Lazerin geliştirdiği üstün teknoloji uygulama ile horlayarak rahatsızlık vermeyeceksiniz. Fotona lazer, yumuşak damak, küçük dil ve dilin üst yan tarafına uygulanır, dokuda oluşturduğu ısı etkisi ile dokuya fibroblast gelmesini ve kollojen ve elastin maddelerinin salgılanmasını sağlar. Bunun sonucu dokular gençliğinizdeki gibi gergin ve sıkı olur ve nefes alıp vermenizle hareket edip ses çıkarması sona erer.
Uygulama çok kolay. Sadece 15 dakika süren bir lazer uygulaması ile horlama şikayetinin %70-%100’ünden kurtulacaksınız. Uygulama sırasında kesinlikle ağrı olmuyor. Işlem uygulanan gün dahi etki başlıyor. Kesinlikle kanser, yara veya aklınıza gelebilecek bir soruna neden olmaz.
Horlama için yapılan cerrahiler çok ağrılı ve sonucu da yüz güldürmüyor. Bu nedenle geliştirilen doku sıkılaşma yöntemi Fotona Lazer ile artık horlamayacaksınız ve eşiniz de rahat uyuyacak.
Uygulama yaptığımız hastaların geri dönüşleri çok iyi. Hatta bir hastamızın oğlu, horlama sesi yüzünden evin sallandığını söylemişti ve uygulama sonrası sonucu en çok merak eden kişiydi. Artık annesinin eskisi kadar sesli olmadığını ve inanmayarak yaptırdığı bu işlemden çok memnun kaldığını söyledi. 

Randevu Alınız.

Üç seans uygulama yapılan horlama tedavisi için Jinederm’i

0532 632 4034

 nolu telefonumuzdan arayarak randevu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin