Perioral Düzeltme

Dudak dolgusu yaptırıp memnun olan sayısı kadar yaptırdığından pişman olanların sayısı da çoktur. Bunun en bariz örneğini Adanalı br hemşire hanımın kendini kuaför olarak tanıtan birine yaptırdığı dudak dolgusu sonucu haberlerde hep beraber izledik. Zavallı hemşire hanım neredeyse dudaklarını kaybedecekti.

Birçok kişinin pişmanlığı neyseki bu kadar ciddi sebeplere bağlı değil. Aslında dudak dolgusu denildiğinde sadece dudağa uygulanan düzeltme ile hayal edilen sonuç elde eilemez. Jinederm’de uygulamayı yapan Dr. Ebru Ünal hastaların bu bölge dolgusunda istedikleri sonucu elde etmeleri için birkaç ipucu veriyor: ’Dudağın sadece kalınlaşması daha genç ve seksi görünmeyi sağlamaz. Dudakta kalınlaşma yapılan nokta görüntünüzü etkiler. Sadece dudak içi veya etraf çizgisi belirlenmesi yetmez. Burundan dudağa inen filtrum düzeltilmesi, dudak etrafı kısışıklıklara sebep olan dolgu kaybının giderilmesi, dudak köşelerinin nötür hale getirilmesi iyi bir dudak ve dudak etrafı düzeltme için şarttır.

Alt dudak ve üst dudak oranının iyi korunması gereklidir. Alt dudağın belirlenmesi sadece dudağa yapılan dolgu ile değil çene kısmının düzeltilmesi ile de sağlanır.’

Dr. Raj Acquilla’dan aldığı eğitim ie dudak ve etrafı dokularda gençleşme yapan Dr. Ebru Ünal erkeklerinde dudak ve etraf dolgusunu yaptırmasının genç ve seksi görünümlerini elde etmeleri için gerekli olduğunu söylüyor. Erkeklerde uygulama yapılan noktaların iyi bilinmesi ile erkeksi görünümünün kuvvetlenmesi, yaşın daha genç gösterilmesi sağlanıyor.

Jinederm’de dudak dolgusu ve dudak etrafı yenilenmesi için randevu almak için lütfen 0532 632 40 34 arayınız.

Detaylı Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin
[recaptcha]