Göz Kapağınızda Düşüklük Mü Var?

Yaşla birlikte ciltte kollajen azalmasına bağlı olarak göz kapaklarında sarkma gelişebiliyor. Sabah kalkıldığında bu sarkma daha belirgin olur. Bunu düzeltmek için doğal bir yöntem olan Pelleve ile hizmetinizdeyiz.

Pelleve radyofrekans sistemi ile yapılan uygulamada cilt üzerinde 40-43 derece sıcaklığa ulaşılıyor ve cilt derinlerinde bu ısı 80dereceye kadar çıkıyor. Uygulama sırasında herhangi bir yanma veya ağrı hissedilmiyor. Isının etkisi sonucu bu bölgeye gelen fibroblastlar kollojen üretmeye başlıyor. Uygulama etkisi ile vücut kendi kollajenini üretiyor. Her geçen gün aynadaki görüntünüzde yenilenmeyi hissediyorsunuz ve otuzuncu günde nihai sonuç görülüyor. Uygulaması çok kolay, ağrısız ve ameliyatsız, doğal bir yöntem olan Pelleve, Amerika da çok popüler. Uygulama sonrası güneşe çıkmak, makyaj yapmak, duş almak, toplantınıza gitmekte sorun olmuyor. Yaşam kalitenizde hiçbir fark yaşamadan cildinizde belirgin bir yenilenme ve parlama ortaya çıkıyor. Daha canlı ve bakımlı bir cilt oluşuyor. Göz etrafındaki kaz ayaklarında %60 azalma meydana geliyor.

Pelleve
Ayda bir kere yapılan, 45dakika gibi süren bu uygulama üç veya dört kere uygulanıyor.
Uygulama sırasında kişiler sıcak bir masaj hissi olduğunu, kendilerini daha rahat hissettiklerini söylüyorlar.
Göz etrafındaki kırışıklar( kaz ayakları) giderilmesinde doğal ve etkili bir yöntemdir. Pelleve’nin size uygunluğunu öğrenmek için lütfen kliniğimizi arayınız.

Detaylı Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin
[recaptcha]