Jinederm’de antiaging uygulamalarına gelen bir çok kadındaki ortak karamsarlık boyun bölgesi ile ilgili. Yüzde her şey düzelir ama boyunda gençleşme sağlanması hele ki yatay çizgilerin geçmesi konusunda çok umutsuzlar. Bunun sebebinin şimdiye kadar ki gittikleri estetisyenlerin kadınlarımıza bu şekilde olumsuz geri dönüş bildirmesi.

Jinederm de boyun bölgesinde ne uygulamalar yapılıyor?

Dikey boyun bantları düzeltilmesi ve Nefertiti Boynu:

Yaşın ilerlemesi ile platisma kasının bazı bölgelerinde kasılma ve kalınlaşma olur. Bu özellikle kadın konuştuğunda çeneden köprücük kemiğine doğru dikey bant şeklinde görülür. Yaşı çok ciddi olarak ele veren bu belirtiyi düzeltmek çok kolaydır.
Boynun bir kuğu gibi olmasına Nefertiti Boynu denilmektedir. Bunda da platisma kasının alt çenede sonlandığı yerler ile boyunun üst kısmına doğru olan alanda botulinum toksini uygulaması yapılarak düzelme elde edilmektedir.

Yatay boyun çizgileri:

Boyundaki derinin ve kasın sarkmasını gösteren bu çizgiyi düzeltmek veya azaltmak sizi hemen 10 yaş genç gösterecektir. Jinederm Güzellik merkezinde yapılan Pelleve radyofrekans uygulaması ile yatay çizgilerdeki derinlik azaltılır. Bir de üstüne yapılan mikrotoks uygulaması ile boyun yatay çizgileri neredeyse %60 oranında düzelir.

Boyun derisindeki hafif kırışıklıklar ve lekelerin düzeltilmesi:

Zein Obagi Ossential Peel uygulaması ile yapılan dekolte bölgesi bakımı sayesinde boyun derinizde inanamayacağınız oranda gençleşme olacak.Lekelerde düzelme ve ince kırışıklıklarda açılmayı hemen farkedeceksiniz.

İhtiyacınız için gerekli uygulamanın belirlenmesi için randevu alarak ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Randevu Alınız.

Randevu için 0-322-458-458-9 arayınız.

Detaylı Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin