3 step Peel; Zein Obagi’nin en iyilerinden…

Zein obagi ürünlerini kullanarak cildinizde gerçek bir değişimi elde ettiyseniz, artık bir adım ötesine geçilebilirsiniz.

Zein Obagi 3 step Peel, içinde salisilik, %10 TCA ve laktik asit  ve saponine benzeyen bir madde ile karıştırılmış bir kokteyldir. Son derece güvenli bir peelingdir. Deride belli tabakaya gelindiğinde peeling  kendiliğinden durur.  Bu uygulanan tedavinin ilk aşamasıdır. Bu asit kokteyli uygulandıktan sonra, kutusundan çıkan  %6 retinol içeren kremi  hemen asitten sonra sürüyoruz ve sonrasında sakinleştirici kremi uygulanıyor. Retinol paketinden bir tane de hastamıza veriyoruz, sabah uyandığında yüzünü yıkadıktan sonra sürüyor, bu da peelingin üçüncü basamağıdır. Kutudan çıkan sakinleştirici kremi hastamıza veriyoruz ve  gün içinde kuruluk veya gerginlik hissettikçe uyguluyor.

3 Step Peel çok etkili ve özel bir cilt tedavisidir.  Melasma, sivilce, güneş lekesi, ince kırışıklık, hafif sarkma, ciltteki matlık, geniş gözenekler gibi sorunları tedavi eder.

İşlemden sonra hafif yanma aynı gün sürebilir. Ağrı kesici kullanılabilir.

İşlemden sonraki 5. Günde yüzün soyulması biter ve parlak, canlı, lekesiz ve pürüzsüz, gözeneksiz bir cilt oluşur.

Deri değişirken kesinlikle soyulmamalı kendisi atmasını beklenmelidir.

Yüzünüz, boynunuz, eliniz, dekoltenize, kol veya bacağa uygulanabilir.

Eğer ciddi bir cilt gençleşmesi ve sağlıklı bebek gibi bir cilt istiyorsanız 3 Step Peel uygulaması için lütfen Jinederm’i arayınız.

Dr. Ebru Ünal cildinizi değerlendirecek ve size bu eşsiz tedaviyi uygulayacak.

 

Detaylı Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin